#1 2007-12-17 21:11:22

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

viper993- analizy sportowe

PGE Turów – KK Zadar



PGE Turów spotka się w ramach siódmej kolejki Pucharu ULEB z KK Zadar, czyli jedynym zespołem, któremu - jak dotąd - nie sprostał na zapleczu Euroligi. W poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami zgorzelczanie przegrali w Chorwacji 85:74. Zgorzelczanie na pewno wysuną wnioski z tamtej porażki i poprawią szyki obronne, które bywały dziurawe w Chorwacji. Zgorzelczanie, po zwycięstwie w holenderskim Den Bosch nad EiffelTowers, są o krok od awansu do kolejnej rundy w swoim debiutanckim sezonie w Pucharze ULEB. Wicemistrzowie Polski, z pięcioma wygranymi i zaledwie jedną porażką w sześciu meczach, są liderami w grupie I i o dwa punkty wyprzedzają KK Zadar, który już trzykrotnie musiał uznać wyższość rywala. Turów w pucharach jak i lidze gra znakomicie i nie brak mu motywacji, a stojąc u stóp awansu powinien ten mecz wygrać.


Mój typ: zwycięstwo Turowa
Kurs: 1,50











Anwil Włocławek- Deutsche Bank Skyliners



Podopieczni Murata Didina dobrze kojarzą się zawodnikom "Rottweilerów". To właśnie z Deutsche Bank Skyliners Anwil odniósł swoje pierwsze i dotychczas jedyne zwycięstwo w tej edycji Pucharu ULEB. 
W pierwszej rundzie rozgrywek obydwie drużyny zmierzyły się 13 listopada we Frankfurcie. Wówczas nieznacznie lepsi okazali się gracze zespołu prowadzonego przez Alesa Pipana, którzy wygrali 67-65. Rywal Anwilu wydaje się dość łatwym rywalem, który z resztą nie ma już szans na awans, jednak niemieccy  zawodnicy nigdy nie odpuszczają meczy i nie żadko stanowią ciężką zaporę do przebycia. Anwil gra bardzo dobrze w lidze- w weekend pokonał w Hali Mistrzów lidera tabeli Prokom i zajmuje 3 lokatę. W pucharach „Rottweilery” również grali nieźle lecz często brakowało im troszkę szczęścia. Przy tej klasie rywala i atucie własnej hali myślę że Anwil powinien wygrać mecz z przewagą co najmniej 8 pkt.


Mój typ: Anwil – 7,5
Kurs: 1,90.

Ostatnio edytowany przez viper993 (2007-12-18 08:18:30)

Offline

 

#2 2007-12-21 12:27:12

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek – 21. grudnia, g. 18:00


To będzie spotkanie dwóch aktualnie najlepiej grających drużyn w Polsce. Obie mają taki sam bilans w lidze i wielki apetyt na zdobycie mistrzostwa Polski. Do tego jednak jeszcze droga daleka. Na razie Turów i Anwil muszą się ze sobą zmierzyć w rundzie zasadniczej. Anwil ostatnio przechodził lekki kryzys, ale wygrana z Prokomem i efektowne zwycięstwo w Pucharze ULEB pokazują, że włocławianie najgorsze mają już za sobą. Z kolei Turów poza wpadką na początku sezonu w meczu z Górnikiem i przegraną z Prokomem cały czas utrzymuje równy poziom. Zgorzelczanie zachwycają też w Pucharze ULEB, gdzie prowadzą w swojej grupie. Oba zespoły mają w swoim składzie zarówno indywidualności jak i rzemieślników, ale o zwycięstwie przesądzi zapewne gra obronna jednej z drużyn. Mimo to interesująco zapowiadają się indywidualne pojedynki Andresa Rodrigueza z rozgrywającymi Anwilu - Gerrodem Hendersonem i Łukaszem Koszarkiem. Ten ostatni przecież jeszcze w zeszłym sezonie był graczem Turowa i z pewnością będzie chciał udowodnić trenerowi Filipovskiemu, że robił błąd nie stawiając na niego. Pytanie też czy Anwil będzie w stanie zatrzymać strzelców – Thomasa Kelatiego i Davida Logana? Moim zdaniem nie i Turów powinien wygrać różnicą ok. 8 punktów.

Mój typ: Turów -6,5
Kurs: 1,90 w Unibet

Offline

 

#3 2007-12-27 15:35:47

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej niestety brakiem czasu

Na dziś proponuje 3 typki warte uwagi, na które przeznaczyłem sporą ilość kaski.




Ajax Amsterdam vs FC Twente


Na początek hit 17 kolejki Eredivisie. Ekipa gospodarzy-Ajaxu  zawodzi ostatnio na całej linii. Grają niezorganizowanie i chaotycznie. O czym świadczą ostanie mecze- Przegrana z outsiderem ligi Excelsiorem, wymęczone zwycięstwo z Tilburgiem czy przegrana z Bredą. Dziś Ajaxowi przyjdzie zmierzyć się z wymagającym i nieźle grającym zespołem Twente i o punkty będzie niezwykle trudno jeśli Joden nie poprawią swojej gry. Twente nie przegrało w ostatnich 6 spotkaniach i będzie chciało poprawić niekorzystny bilans meczy z Ajaxem który naprawde wygląda nieciekawie dla ekipy gości. W 14 ostatnich spotkaniach obu ekip aż 11 razy Ajax wychodził z konfrontacji zwycięsko, raz padł remis i dwa razy ekipa Twente wywalczyła 3 punkty. W ekipie gospodarzy prawdopodobnie  zabraknie Jurgena Colina i Johnny Heitingi, którzy doznali urazów w meczu z Excelsiorem oraz Vurnona Anity, Edgara Davidsa, Laurenta Delorge, Mitchella Donalda, Michaela Krohn-Dehli, Edgara Manucharyana, Thomasa Vermaelena oraz Gregory van der Wiela, Nicolae Mitea. Sądze że zespół gości powalczy w dzisiejszym spotkaniu i urwie Ajaxowi punkty.


Mój typ: X2
Kurs: 2,25






Roda JC Kerkrade vs SC Heerenveen



Interesująco powinno być w Kerkrade na Parkstad Limburg Stadion, gdzie zobaczymy starcie dwóch silnych i prezentujących zbliżony poziom zespołów. Rywalem miejscowej Rody JC będzie SC Heerenveen posiadające w składzie jednego z najgroźniejszych piłkarzy w holenderskiej ekstraklasie - Afonso Alvesa. Obie drużyny plasują się w ligowej tabeli tuż za najlepszymi, co przypadkiem nie jest. Faworytem bukmacherów  jest ekipa gospodarzy, moim zdecydowanie goście z Heerenven. Roda w ostatnich 6 meczach odniosła 3 wygrane, dwa remisy i raz przegrała co ciekawe ze słabą Spartą Rotterdam i to na własnym stadionie. Ekipa Heerenven ma lepszy bilans bo aż 5 wygranych i jedna przegrana z Twente. Heerenven w tym sezonie dużo lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych niż u siebie- 6 wygranych i 2 porażki w 8 rozegranych meczach. Opiekun gości ma kłopoty z optymalnym zestawieniem linii defensywnej. Z powodu zawieszenia nie zagra Giani Zuiverloon, ponadto nie w pełni sił jest Kristian Bak-Nielsen, a występ Michela Breuera jest mało prawdopodobny. Ci dwaj ostatni w zeszłym meczu nie grali, a zastępował ich duet Henrico Drost i Calvin Jong-A-Pin. Wśród gospodarzy zabraknie jedynie Vincenta Lachambre i Jamad'que Vandamme. Jednak sądze że nie są to aż tak znaczące osłabienia aby ekipa gości nie mogła wywalczyć 3 punktów.


Mój typ: 2
Kurs: 2,80




Estudiantes-Granada


Spotkanie hiszpańskiej ligi ACB koszykówki. Faworyt bukmacherów Ekipa Estudiantes podejmie Granadę. Trochę zaskakujące są dla mnie kursy wystawione przez buki na to spotkanie, jednak jak najbardziej korzystne dla obstawiających ten mecz. Gospodarze spisują się słabo – w 6 ostatnich  meczach ponieśli 5 porażek i jedno zwycięstwo. Inaczej rzecz ma się w ekipie gości gdzie bilans wynosi – 3 zw. 3 przegrane. Estudiantes zajmują ostatnią lokatę w tabeli wygrywając na własnym parkiecie 2 spotkania i 4 przegrywając (na wyjeździe 7 porażek). Granada plasuje się na 8 miejscu. Na wyjazdach gra słabiej niż u siebie bo tylko 2 zwycięstwa i 5 porażek jednak już u siebie 5 wygranych i porażka. Do tej pory obie ekipy trzykrotnie spotkały się na parkiecie Estudiantes i 2 razy wygrali gospodarze, raz ekipa gości, jednak miało to miejsce w latach 2004-2006.  Goście na pewno są mocniejszą drużyną i stać ich na zwycięstwo ze słabiutkim Estudiantes.


Mój typ: 2
Kurs: 2,30.

Offline

 

#4 2007-12-27 15:40:54

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Ciekawe też wydają się spotkania w angielskiej premiership Manch.City-Blackburn gdzie stawiam remis kurs- 3,20
oraz
Z fińskiego hokeja spotkanie Rauma-Espoo, moim faworytem Blues Espoo kurs 2,20!

Jednak to już za mniejszą kasę i niestety nie mam już czasu na analizę:(

Pozdrawiam!

Offline

 

#5 2007-12-28 14:56:14

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Barcelona – Real Madryt


Spotkanie w hiszpańskiej lidze ACB koszykówki. Gospodarze-Barcelona w tym sezonie na własnym parkiecie jeszcze nie przegrali odnosząc 6 zwycięstw i plasują się na 4 miejscu w lidze. Wicelider- Real na własnych śmieciach także nie przegrał ale dziś przyjdzie im grać na wyjeździe gdzie grają nieco słabiej- 5 wygranych i 2 porażki. W ostatnich bezpośrednich potyczkach obu ekip na parkiecie w Barcelonie aż 8 razy triumfowali gospodarze, 4 razy goście. Pojedynki przeważnie kończyły się dość wyraźną przewagą, czy to jednej czy drugiej drużyny  pow.5 oczek. Dlatego dziś stawiam na zwycięstwo gospodarzy, a linia handi 3,5 bardzo korzystna.


Mój typ: Barcelona -3,5
Kurs: 1,90

Offline

 

#6 2007-12-28 16:47:09

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Sparta-Usti n.L.


Spotkanie z czeskiej ligi hokeja. Sparta ostatnio zawodzi na całej linii. Wygrała zaledwie 2 z 6 ostatnich meczy i 6 miejsce jakie zajmuje w lidze wydaje się mocno zagrożone. Usti wygrało tylko 1 spotkanie z 6 ostatnio rozegranych i okupuje ostatnią ligową lokatę. W poprzednim pojedynku między obiema ekipami padł wynik 1:2 dla Usti. Jak wiadomo w pojedynkach między wysoko notowanymi drużynami, a tymi z ostatniego miejsca padają często sensacyjne wyniki i może tak być i dziś. Największy kurs znalazłem w Bwin który zachęca do zagrania na gości.


Mój typ: 2
Kurs: 8,85

Offline

 

#7 2007-12-28 22:30:45

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Czas na małe podsumowanie grudniowych typów (typy z forum i ze stronki WWW.typeros.prv.pl) w sumie 24 typy.

Założenie było że każdy mecz gramy za 10j. A więc:


Tottenham - Manch City(0:1) typ x kurs3.55  (+35,5j)
Marseille - Liverpool FC typ 2 kurs 1.85  (+18,5j)
Olympiakos - SV Werder typ 1 kurs 2.70  (+27j)
Mariupol SC - Anwil typ 2 kurs 4.25  (-10j)
Mariupol SC - Anwil +8,5 typ 2 kurs 1.75  (+17,5j)
EiffelTowers - Turów typ 2 kurs 1.76  (+17,6j)
Rangers - Lyon typ 2 kurs 2.30  (+23j)
Tau - Olympiakos typ 1 kurs 1.52  (+15,2j)
Tau-4.5 - Olympiakos+4.5 typ 1 kurs 1.9  (+19j)
Slavia Prag - FC Sevilla typ 1x kurs 2.0  (-10j)
Atromitos-PAOK typ 1 kurs 2.25  (-10j)
Anwil W.-Prokom S typ 1 kurs 1.85  (+18,5)
Inverness(strz)-Celtic typ 1 kurs 1.70  (+17j)
Barcel - Tau H+5.5 typ 2 kurs 2.0  (+20j)
PGE Turów – KK Zadar typ 1 kurs 1,50  (-10j)
Anwil Włocławek- Deutsche Bank Skyliners typ Anwil -7,5 kurs 1,90  (+19j)
PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek typ Turów -6,5 kurs 1,90  (-10j)
Ajax Amsterdam vs FC Twente typ X2 kurs 2,25  (+22,5j)
Roda JC Kerkrade vs SC Heerenveen typ 2 kurs 2,80  (-10j)
Estudiantes-Granada typ 2 kurs 2,30  (-10j)
Manch.City-Blackburn typ X kurs 3,20  (+32j)
Rauma-Espoo typ 2 kurs 2,20  (-10j)
Barcelona – Real Madryt typ Barcelona – 3,5 kurs 1,90  (+19j)
Sparta-Usti n.L. typ 2 kurs 8,85  (-10j)


Typy trafione: 15
Typy nietrafione: 9


ZYSK:  231,3j !!!

Offline

 

#8 2008-01-02 13:40:03

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

CSKA M.-Ol.Lublana




Spotkanie koszykarskiej euroligi między CSKA Moskwa, a ekipą z Lublany. CSKA jest zdecydowanym faworytem jednak nie warto nawet patrzeć na kurs jaki buki wystawiły na to spotkanie. Ja jednak wypatrzyłem w ofercie Unibetu ciekawy typ- mianowicie typ że CSKA zdobędzie w pierwszej kwarcie 22 pkt. Moim zdaniem koszykarze ze stolicy Rosji nie powinni mieć z tym problemu.


Mój typ: 1 kwarta CSKA over 21,5 pkt.
Kurs: 1,85 w Unibet.

Offline

 

#9 2008-01-05 23:34:06

viper993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: viper993- analizy sportowe

Barcelona-Bilbao


Spotkanie w hiszpańskiej lidze ACB koszykówki między zajmującą 6 lokatę Barceloną, a liderem Bilbao. Barca na własnym parkiecie jeszcze nie przegrała w lidze jednak w ostatnich kilku meczach zauważyłem lekki spadek formy u zawodników z Katalonii. Ekipa gości na własnym parkiecie także nie przegrała jednak w niedziele przyjdzie im stoczyć pojedynek na wyjeździe gdzie przegrali 3 z 8 rozgrywanych meczy. Dodatkowo Bilbao wygrało 9 kolejnych spotkań ligowych. „Buki” za zdecydowanego faworyta uważają Barcelonę o czym świadczy kurs np. 1,20 w Profesjonale! Moim jednak zdaniem to duży błąd. Mecz na pewno będzie bardzo zacięty i nie wykluczałbym niespodzianki- zwycięstwa gości na których kurs bardzo kuszący- 4,09 w Profku. Jednak zdecydowałem się zagrać bardziej bezpieczny typ I moim zdaniem „pewny”,a linia handicapu jest mocno przesadzona (ale to przecież korzyść dla nas obstawiających! ) Gram to naprawdę za duże pieniądze bo taka okazja nie zdarza się zbyt często. Polecam!



Mój typ: Bilbao +9,5
Kurs 1,80 w Profesjonale.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wxp.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.pes10league.pun.pl www.zubr.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl