#1 2008-01-03 16:20:33

Ivar

Administrator

6299855
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 59
Punktów :   

rowinek

Mamy pierwszy problem na forum :

"Wczoraj tez grales poziom 4 i dzisiaj znowu 4 ?? Byl wczoraj kupon ktory wykasowales nie wiem po co ?? Najpierw dalej kupon jak juz mecz trwa (Slask Wroclaw) teraz wymazujesz kupon jak nie wchodzi ... Chlopie albo typuj powaznie i uczciwie ale daj sobie siana. Bez odbioru."

Post lolka z dzisiaj 14.30.

Przyznam szczerze, że nie zwróciłem na to uwagi. Na razie szukam, czy jest możliwość odnalezienia postów wykasowanych przez usera. Powstaje pytanie co z tym fantem zrobić w razie czego ? Ostrzeżenie czy od razuban ?

Offline

 

#2 2008-01-03 19:07:36

Milly

Przyjaciel Forum

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: rowinek

Bez nerw, najpierw wyjaśnij sprawę, potem banuj

Proponuję napisać do tego pana żeby wyjaśnił sytuację i mieć go cały czas na oku. Może się jakoś wytłumaczy, a nawet jeśli nie to jeśli zrobi znowu coś takiego, to wtedy banować.

Nie znam działania tego forum od kuchni, pierwszy raz się z nim spotykam, ale na moich dotychczasowych forach jeśli ktoś kasował posta to w tym miejscu był raport kto i kiedy go skasował. To samo z edycją - to na samym końcu posta. Jak jest tutaj to trudno wyczuć

P.S.: Mój pierwszy post Witam obecnych i przyszłych modów i adminów. Za pozwoleniem Ivara postaram się troszkę wspomóc forum. Mam nadzieję, że się przydam czasem.

Offline

 

#3 2008-01-04 17:31:04

Pavlo84

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: rowinek

Rowinek Jeśli masz problem z czasem na forum to proszę wejść do zakładki profil i tak ustawić odpowiednią godzinę u mnie jest +00 GTM i jest ok.
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.retro-vintage.pun.pl www.katowickikolejarz24.pun.pl www.shinobipbf.pun.pl www.camorra.pun.pl www.innominata.pun.pl